WBK

Historia Banku Zachodniego WBK rozpoczyna się w 2001 roku! Wtedy to właśnie dochodzi do połączenia dwóch banków: Banku Zachodniego S.A. i Wielkopolskiego Banku Kredytowego S.A. Do największej zmiany dochodzi 10 lat później! 1 kwietnia 2011 roku ponad 95% akcji nabywa grupa Banco Sandander. W poniższym artykule skupimy się na opisie aktualnej oferty tego banku, przedstawimy zarówno jej zalety, jak i wady. Nasza misja, to realny opis produktów bankowych Banku Zachodniego WBK. W żaden sposób nie będziemy Państwa naciskać na współpracę z tym bankiem. Nie prowadzimy bowiem działań promocyjnych! Do przeczytania publikacji zachęcamy te osoby, które poważnie myślą nad skorzystaniem z oferty tego banku. Owocnej lektury!

Kredyt na klik!

O 40% niższa prowizja dla aktywnych klientów Banku Zachodniego WBK! Warto przyjrzeć się tej ofercie bliżej. Wymagany bonus to: karta kredytowa lub konto osobiste! Wysokość oprocentowania: od 5,99 do 20, 99 % ( wysokość zależy od zdolności kredytowej klienta i oceny ryzyka finansowego). Kredyt dostępny przez Internet ( wystarczy zalogować się na konto).

Naszym zdaniem oferta tego produkty jest bardzie ciekawa z dwóch powodów: po pierwsze jest to kredyt online – co świadczy o tym, że BZ WBK dostosowuje swoją ofertą do “dzisiejszego trybu życia” swoich klientów! , a po drugie obniżenie prowizji o blisko połowę dla aktywnych klientów – świadczy o ich docenieniu. To co działa na niekorzyść tej oferty to: zbyt duża rozpiętość oprocentowania! Różnica 15% jest, ogromna! Wymóg karty kredytowej także uważamy, za nietrafiony! Wystarczy przyjrzeć się dyskusjom na forach internetowych, aby zauważyć, że z jej spłatą ma problem “coraz większa część Naszego społeczeństwa”. Osobiście uważamy, że oferta znacznie bardziej zyskałaby na atrakcyjności, gdyby to oprocentowanie zostało obniżone o “taki procent”!

Konto na obcasach

Nie mogliśmy przejść obojętnie wobec “konta na obcasach” gdyż w Naszej grupie jest bardzo wiele kobiet! Panie są bardzo ciekawe, jakie konto Bank Zachodni WBK proponuje właśnie nim! Już przechodzimy do analizy! Konto jest bezpłatne pod jednym warunkiem: comiesięcznych wpływów na kwotę 1000 zł, nie uważamy tego za wygórowane oczekiwanie, dlatego przechodzimy do punktu następnego. 1%! Tylko tyle proponuje BZ WBK kobietom, które zdecydują się na płatność kartą VISA na obcasach. Zdaniem Naszych koleżanek do zdecydowanie, za mało!

Pakiet ubezpieczeń jest bardzo interesujący. Skierowany jest on na kobiecość, co bardzo doceniamy! Otóż Panie liczyć mogą na pomoc: w naprawie samochodu, wymianie koła a także interwencje ślusarza i hydraulika. Nie muszą także obawiać się skutków kradzieży! Za przelew Panie zapłacą 50 gr, gdy wysłać go będę chciały do innego banku, a sms kod 20 gr ( gdy przekroczę limit 5!). Uważamy, że to za minus oferty! Obsługa konta powinna być w pełni darmowa ( przy dotrzymaniu warunków o wysokości wpływów!), wtedy z całą pewnością moglibyśmy zachęcić wszystkie Panie do podpisania umowy z BZ WBK, tak mamy pewne wątpliwości… a decyzje zostawiamy w kobiecych dłoniach!

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *