Ubezpieczenia w SKOK

Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo – Kredytowe oferują swoim klientom bardzo wiele różnego typu produktów finansowych a także dostęp do szkoleń, informacji a także działalności charytatywnych. W ofercie SKOKÓW są takie produkty jak: rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, a także kredyty różnego typu oraz lokat i depozytów. Z myślą o stale rosnących potrzebach klientów zarówno tych indywidualnych, jak i tych firmowych, Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo Kredytowe stale wzbogacają swoją ofertę więc można skorzystać z wielu bardzo ciekawych oraz ekonomicznych produktów. Jedną z ciekawszych usług jest możliwość wykupienia ubezpieczenia. Do wyboru są takie ubezpieczenia jak: indywidualne oraz firmowe. Poza tym można skorzystać i kupić ubezpieczenia w pakietach.

Dla odbiorców indywidualnych przygotowano takie produkty, ja ubezpieczenie zdrowia i życia oraz ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie mienia, a także ubezpieczenie finansów oraz inwestycji. Każdy z klientów SKOKU może zamówić oraz wykupić ubezpieczenia w SKOKU dla siebie, oraz dla swoich najbliższych. Ochroną ubezpieczeniowa zaczyna się od chwili zawarcia umowy oraz opłacenia składek aż do jej wygaśnięcia. Pakiety można wykupywać w dowolny sposób, z możliwością łączenia różnych typów  ubezpieczenia. Koszt przystąpienia do programu jest różny. Warto dodać, że klienci mogą skorzystać promocji w zakresie składek.

W zakresie ubezpieczenia na życie są takie produkty: indywidualne ubezpieczenie, grupowe a także na określoną kwotę, z możliwością wykupienia polisy ubezpieczeniowej.

W zakresie ubezpieczenia majątkowego można wykupić: indywidualne ubezpieczenie mieszkań i domów, a także od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie komunikacyjne oraz na wypadek utraty pracy, a poza tym można ubezpieczyć swoje karty kredytowe oraz produkty finansowe, z których się korzysta czyli na przykład możliwość spłaty pożyczki.

SKOKI działają w ramach grup ubezpieczeniowych zarówno tych polskich, jak i zagranicznych. Więc dzięki temu każdy z klientów może liczyć na to, że świadczone usługi będą na naprawdę wysokim poziomie a poza tym można liczyć na nowe i ciekawe promocje. Warto z tego skorzystać. Wykaz produktów a także ceny i koszty obsługi oraz regulamin świadczonych usług prezentowane są na stronach internetowych SKOK. Poza tym w każdej chwili można ofertę otrzymać w placówkach SKOK. Przez cały tydzień jest także czynna infolinia, i każda z zainteresowanych osób może już dziś skontaktować się z doradcą finansowym. Warto dodać, że SKOKI działają zgodnie z unijnymi standardami, posiadają swoje certyfikaty jakości.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *