Rachunek osobisty w SKOK

SKOK czyli Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo – Kredytowe oferują swoim klientom naprawdę wiele różnego typu produktów. Na pełną ofertę składają się takie produkty jak: kredyty, pożyczki, prowadzenie lokat oraz rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych. Warto dodać, że oferta dzieli się na dwie klasy produktów: produkty dla firm oraz produkty dla odbiorców indywidualnych.

Jednym z bardziej popularnych produktów jest rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy. Tak zwany ROR jest po to, aby każdy klient mógł wpłacać oraz wypłacać pieniądze ze swojego rachunku. Może lokować na koncie ROR zarówno walutę polską, jak i walutę obcą. Poza tym ROR czyli rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy jest potrzebny po, to aby można było wpłacać rentę, emeryturę a także inne świadczenia.

Poza tym można poprzez rachunek ROR w łatwiejszy sposób regulować wszystkie swoje zobowiązania finansowe czyli wpłacać oraz wypłacać środki. Wykonywać przelewy do innych banków, czy też płacić rachunki za prąd, gaz oraz innego typu rzeczy. Warto dodać, że taki rachunek jest potrzeby także po to, aby w sposób bezgotówkowy można było płacić za zakupy w sklepach oraz w marketach. Do konta wydawane są różnego typu karty w tym karty debetowe oraz karty płatnicze a także karty kredytowe. Wystarczy złożyć wniosek o przyznanie karty czy też o uruchomienie linii debetowej.

Istotne jest to, że każda z osób, która ma rachunek ROR może także ubiegać się o przyznanie kredytu. Jeżeli kredyt jest przyznany, wówczas środki wpłacane są na rachunek ROR. Warto więc już dziś otworzyć rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy, tym bardziej , że dla nowych klientów przygotowano wiele nowych promocji oraz upustów cenowych. Upusty cenowe dotyczą opłat, które trzeba uiścić za prowadzenia rachunku, obsługę kart bankową a także tę dotyczącą opłat i prowizji za wykonywane przelewy krajowe oraz między-krajowe.

Dodatkowo osoby, posiadające firmy, również mogą otworzyć rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy. Dzięki temu w łatwy oraz w szybki sposób będzie możliwość regulowania swoich wszystkich zobowiązań finansowych.

Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy może otworzyć oraz prowadzacie w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo  – Kredytowej każda osoba, która ukończyła 18 lat.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *