2 w 1 – nowa promocja Deutsche Banku

Wiele osób zaciągających kredyt hipoteczny, płaci z pieniędzy uzyskanych w ten sposób za mieszkanie lub dom, a na wyposażenie brakuje już gotówki. Jeśli brakuje oszczędności na ten cel, trzeba poszukać możliwości ich zdobycia.

Problem z brakiem pieniędzy nawet na podstawowe sprzęty, które umożliwią zamieszkanie w nowym domu czy mieszkaniu jest znany wszystkim. Jeśli wybiera się lokal z drugiej ręki, zazwyczaj podstawowe wyposażenie  takie jak podłogi czy armatura już tam są. Znacznie gorzej z mieszkaniami deweloperskimi, w których gołe ściany i betonowa podłoga nie pozwalają na szybkie wprowadzenie się. Stąd też zanim zostanie zakupione lokum warto poszukać pieniędzy, które pozwolą na zamieszkanie w nim.

Deutsche Bank postanowił pomóc w rozwiązaniu tego problemu i wprowadził nową promocję, w której do kredytu hipotecznego można dodatkowo otrzymać kredyt gotówkowy, kartę kredytową lub powiększyć limit na koncie osobistym.

Szczególnie wartym zainteresowania w tej promocji jest uproszczony sposób przyznawania kredytu. Bank nie wymaga bowiem kolejnych dokumentów, które pozwalają na weryfikacje zdolności kredytowej. Kredyt gotówkowy, karta kredytowa czy też limit na koncie osobistym ustalany jest w oparciu o dokumentację dostarczoną w trakcie procesu przyznawania kredytu hipotecznego.

Kolejną cechą, którą warto wziąć pod uwagę jest stosunkowo długi okres spłaty. Kredyt gotówkowy przyznany wraz z kredytem hipotecznym, można spłacać nawet do siedmiu lat. Długi okres spłaty, to automatycznie niższe raty, co jest bardzo korzystne dla osób spłacających kredyt mieszkaniowy. Połączone raty są znacznie łatwiejsze do spłacenia niż spłacanie kilku należności w różnych bakach jednocześnie.

Warto również zwrócić uwagę na stosunkowo niskie oprocentowanie tego dołączonego do kredytu hipotecznego, kredytu gotówkowego. W promocyjnej ofercie 2 w 1 zaczyna się ono już o 8,99 procent. Zanim więc zostanie zamknięta procedura związana z przyznaniem kredytu na mieszkanie warto przemyśleć również opcję umożliwiającą zdobycie dodatkowych pieniędzy na armaturę, meble czy też inne rzeczy konieczne do podstawowego wyposażenia mieszkania.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *