Pożyczka za droga, za tania, czy w sam raz?

Pożyczka gotówkowa w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo – Kredytowej

Kwota Naszej pożyczki gotówkowej bardzo rzadko jest wysoka! Najczęściej świeżo zaciągnięta pożyczka gotówkowa, przeznaczana jest na kupno nowego telewizora, nowej lodówki, nowego komputera czy nowej kuchenki. Czy Polacy pożyczają pieniądze na długo? Nie! Często Nasze pożyczki gotówkowe spłacamy po krótkim czasu. Za pieniądze z pożyczki chciałabyś przeprowadzić remont kuchni, łazienki bądź salonu? Przedstawiana przez Nasz zespół pożyczka pozabankowa Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej, to pożyczka, która pozwoli Ci nawet na zakup samochodu, i to droższego auta! Poświęć odrobinę czasu na zapoznanie się z poniższym wpisem! W kilku słowach scharakteryzujemy najważniejsze cechy pożyczki, w SKOK – u!

Gdy tylko zostaniesz członkiem Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej, to przekonasz się, że kredyt gotówkowy w Kasie Stefczyka, nie jest drogi! Zaciągnięty kredyt pozwoli Ci na wcześniejszą spłatę zadłużenia na karcie kredytowej, pożyczek i kredytów gotówkowych, oraz kredytów w koncie osobistym (kredytu odnawialnego oraz debetu!). Pozostałe pieniądze z otrzymanego kredytu, możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany cel. Chciałbyś jeszcze w tym roku odwiedzić słoneczną Chorwację?

Czas na spłatę pożyczki gotówkowej nie jest krótki, to aż 10 lat! Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowa – Kredytowa pozwoli Ci na spłatę pożyczki nawet w 120 nie wysokich ratach!

Kiedy oprocentowanie Twojej pożyczki gotówkowej w SKOK stanie się niższe? Kiedy Ty zdecydujesz się na to, że całe Twoje wynagrodzenie od tej chwili, będzie wpływać na konto w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo – Kredytowej. Wybrana przez Ciebie Kasa Stefczyka otworzy konto dla Ciebie w ciągu kilku minut!

Upewniliśmy się, że SKOK nie wymaga od żadnego pożyczkobiorcy zaświadczenia o dochodach! O zaświadczenie o zarobach zostaniesz poproszony tylko wówczas, gdy kwota Twojej pożyczki przekroczy kwotę 50 tysięcy złotych! Twój współmałżonek nie będzie musiał wyrażać zgody na przystąpienie przez Ciebie do kredytu w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo – Kredytowej, jeśli nie pożyczysz więcej niż 20 tysięcy złotych! Poręczyciela będziesz musiał przedstawić tylko w jednym wypadku, jeśli zawnioskujesz o co najmniej 100 tysięcy złotych!

Wszystkie pożyczki gotówkowe w SKOK – u są spłacane albo w ratach równych albo w ratach modyfikowanych. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo – Kredytowa wyrówna wysokość Twoich rat lub ją zmodyfikuje. Raty modyfikowane kredytu są dostępne dla każdego kredytobiorcy, który nie pożycza pieniędzy na dłużej niż 60 miesięcy!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *