PKO BP

1919 to rok, w którym powstaje Pocztowa Kasa Oszczędności. Od 1974 roku klienci mogą zakładać ROR ( Rachunek Oszczędnościowo – Rozliczeniowy), a od 1992 PKO BP to oficjalnie Powszechna Kasa Oszczędności – Bank Państwowy, czyli w skrócie PKO BP. Od 12 kwietnia 2000 roku PKO BP to spółka akcyjna, debiut giełdowy ma miejsce 4 letnia później, 10 listopada. Do kogo PKO BP kieruje swoją ofertę? Jakie produkty proponuje? W jakiej cenie? O tym właśnie będzie Nasz artykuł. Niczego nie będziemy ukrywać przed państwem, “czarno na białym” powiemy , z jakimi kosztami wiąże się otwarcie rachunku osobistego, zaciągnięcie kredytu gotówkowe i korzystanie z karty kredytowej. Jesteśmy pewni, że dzięki temu podejmiesz świadomą decyzje o ewentualnej współpracy.

PKO Konto za zero

0 zł za prowadzenie konto, pod jakim warunkiem? Jeśli na Nasze konto co miesiąc będzie wpływać minimum 2000 zł! Co jeśli nie dotrzymamy warunków umowy? Za prowadzenie konta zapłacimy aż 6,99 zł! Brak opłat za kartę debetową do konta i krajowe przelewy ( internetowe!). Czy to rzeczywiście konto za zero? Naszym zdaniem, nie! Kwota 2000 zł, która zwalania od pobrania opłaty jest zdecydowanie, wygórowana!

Max Pożyczka Mini Rata

Maksymalna kwota pożyczki 20 000 zł ( minimalna 500 zł!)! Najdłuższy możliwy okres spłaty 8 lat! Prowizja za udzielnie pożyczki 5%! RSSO ponad 30% ! Czy to atrakcyjna oferta dla Naszych portfeli? Naszym zdaniem oprocentowania na poziomie 30% jest wysokie, decyzja należy jednak do Państwa!

Błękitna Karta Kredytowa

Okres bezodsetkowy ( nieoprocentowany kredyt) 55 dni! Wysokość limitu kredytowe do 2000 zł! Opłata za kartę 0 zł, jeśli w ciągu miesiąca dokonamy transakcji na minimalną kwotę 300 zł ( poszczególne transakcje sumują się ze sobą! Na przykład jeśli w jednym miesiącu zrobimy zakupy na kwotę 900 zł, to opłata za kartę nie zostanie pobrana przez 3!). Minimalna spłata karty kredytowej? 4% ( minimum 50 zł!)! Oprocentowanie około 25% ( Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa).

Co Państwo na to? Czy koszty współpracy z PKO BP nie są zbyt wysokie? Decyzje zostawiamy “w Waszych rękach”!

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *