Oferta SKOK Stefczyka (Kasa Stefczyka)

Oferta SKOKU Stefczyka jest bardzo bogata. Wszystkie produkty podzielone są na grupy wiekowe: dostęp dla młodzieży, dla osób dorosłych w tym pracujących i posiadających firmy oraz dla seniorów. W ramach udzielania pożyczek można skorzystać z: pożyczki chwilówki, pożyczki gotówkowe, a także preferencyjne linie pożyczkowe, oraz pożyczki prestige, e-pożyczki, pożyczki VIP i kredyty.

Dostępne są takie lokaty: e-lokata, lokata z niższym oprocentowaniem czyli do 7 %, lokaty wakacyjne oraz lokaty dla przedsiębiorców. Poza tym można dobrać dla siebie najbardziej atrakcyjną formę inwestowania w rachunki oszczędnościowe.

Jeżeli chodzi o karty to każdy zainteresowany może otrzymać oraz korzystać z karty VISA. W tym dostępny jest pakiet VIP. Spośród rachunków można dobrać dla siebie czy dla swojej rodziny te zwykłe, jak i te z możliwością wykupienia opcji dodatkowych. Bez wątpienia warto założyć taki rachunek oszczędnościowy.

Dla przedsiębiorców przygotowano specjalną ofertę, na którą składają się: pożyczki, rachunki oszczędnościowe a także lokaty. Poza tym można korzystać z atrakcyjnie oprocentowanych kart visa oraz leasingu. Nowością na rynku jest pożyczka gospodarcza. Taka pożyczkę można uzyskać w szybki sposób, oraz otrzymane środki wydać na dowolny cel gospodarczy. Idealnie przydaje się w trudnych momentach oraz wówczas, gdy brakuje środków na opłacenia rachunków czy też innego typu zobowiązań finansowych.

Kolejnymi produktami, z których warto skorzystać są: linię ubezpieczeniowe. Tutaj do wyboru są takie produkty, jak linie ubezpieczeń pożyczek, domów, mieszkań, dokumentów a także innego typu produktów. Ostatnio uzupełniono ofertę o rabaty SKOKU.  Wybór jest dowolny i można dobrać dla siebie coś co będzie miało bardzo dobrą jakość i w pełni sprosta oczekiwaniom. Poza tym na szczególną uwagę zasługują takie produkt jak te przygotowane dla rodzin.

Oferta SKOKU Stefczyk jest stale urozmaicana, dlatego też można już dziś skorzystać z wielu nowości, dzięki którym swoje produkty będzie można inwestować w naprawdę korzystny oraz atrakcyjny sposób. Warto już dziś umówić się na wizytę w placówce i zapytać doradcy, jak korzystać z oferty SKOKU. Infolinia SKOKU Stefczyka jest do Państwa dyspozycji, można także przesłać formularz kontaktowy online. Ponieważ SKOK Stefczyka stale otrzymuje kolejne wyróżnienia oraz nagrody, z pewnością warto dołączyć do grona stałych klientów. Do wyboru są najlepszej jakości produkty finansowe, które ułatwią opłacanie rachunków a także spłatę kredytów czy pożyczek.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *