MultiBank

Historia Banku
Multi Bank istnieje od 2001 roku! W jaki sposób rozpoczęła się jego historia? Multi Bank to część detaliczna BRE Banku S.A. Na rynku jest już obecny od 10 lat! Co może zaproponować klientom indywidualnym? Jakie jest oprocentowanie kredytów gotówkowych? Z jakimi opłatami wiąże się posiadanie ROR –u ( Rachunek Oszczędnościowo – Rozliczeniowy)? Ile dni mamy na spłatę zadłużenie na karcie kredytowej? Na te wszystkie pytania odpowiemy w poniższej publikacji. Zadbamy o to aby Państwo otrzymali rzetelne informacje. Nie ominiemy żadnego szczegółu! Dla Nas liczy się każda złotówka! Nie pozwolimy na to aby kolorowe reklamy decydowały o Państwa finansach! Niech decyduje zawartość portfela i zdrowy rozsądek! Zaczynamy!

Kredyt gotówkowy

Kwota kredytu? Od 3000 zł do 100 000 zł! Okres spłaty kredytu? Od 6 miesięcy do 5 lat! Konsolidacja zobowiązań? Kredyt wydłużony o 2 lata! RRSO od 16,34 do 30,03% ! Raty równe lub malejące ( raty rosnące niedostępne!). Waluta kredytu tylko PLN! Dla stałych klientów kredyt dostępny w 15 minut i bez zaświadczeń o zarobkach i bez wizyty w oddziale. Największy plus kredytu? Wysoka kwota kredytu gotówkowego ( jej wysokość zależy od Naszej zdolności kredytowej!)! Największy minus? Brak opcji: rata rosnąca!

MultiKonto ja

Brak prowizji za wypłatę pieniędzy z każdego bankomatu! 0 zł za przelewy samodzielnie wykonywane przez Internet! 5 zł za przelew zlecony w oddziale banku! 5 zł także za posiadanie karty debetowej! 9,5 zł opłata za miesiąc prowadzenia konta! Niedopuszczalne saldo debetowe? 20% oprocentowania! Plus konta? Brak opłat z wypłaty ze wszystkich bankomatów! Minusy konta? Wysoka opłata za prowadzenie rachunku, wysoka opłata za przelewy w oddziale i wysokie oprocentowanie niedopuszczalnego salda debetowego! Naszym zdaniem ten ROR jest wyjątkowo drogi! Minimalna miesięczna opłata 14,5 zł to 174 zł w ciągu roku!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *