mBank

Historia mBank – u
26 listopada 2000 roku mBank rozpoczyna swoją działalność na Naszym rynku finansowym. Już po zaledwie roku 21 stycznia 2002 ma ponad 150 tysięcy klientów! Po 5 latach jest ich milion! A po 8 już 2 miliony! Co mBank proponuje swoim klientom? Z jakiej oferty możemy skorzystać? Na to pytanie odpowiemy za chwilę! Przyjrzyjmy się przede wszystkim kosztom współpracy z tym bankiem. W żaden sposób nie będziemy na Państwa naciskach, bo Nasza misja do informacja. Dążymy do tego abyście, jak najlepiej poznali ofertę mBanku zanim podpiszecie pierwszą umowę. Jakim produktom się przyjrzyjmy? Przede wszystkim zainteresuje Nas kredyt gotówkowy. Wiemy, że Państwo także chcecie, jak najwięcej o nim się dowiedzieć.

Przystępujemy do działania, nie ukryjemy żadnych kosztów!

Kredyt gotówkowy

Kredyt możemy otrzymać w 15 minut przed telefon lub Internet ( tak, jak Nam wygodniej!)! Na jaką kwotę? Nawet na 100 tysięcy ( nie zapominajmy jednak, że to kredyt gotówkowy jego oprocentowanie zawsze jest wyższe niż kredytów hipotecznych)! Ile mamy czasu na spłatę? Nawet 84 miesiące! Za rozpatrzenie wniosku zapłacimy 0 zł! Ile wyniesie Nas prowizja za udzielenie kredytu? Od 1-5%! ( od kwoty kredytu!). Gdy zdecydujemy się na wcześniejszą spłatę? Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami! Oprocentowanie? 24, 17 % jeśli pieniądze oddamy do banku w ciągu roku!

Karta kredytowa VISA Classic

Okres bezodsetkowy? 54 dni! Minimalny dochód? 1000 PLN ( netto!). Limit kredytowy? Do 20 000 PLN! Ile zapłacimy za wydanie karty? 38 zł! Za rok używania? Taką samą kwotę!Gdy zdecydujemy się na wypłatę z bankomatu? 7 zł lub 3% od kwoty! Kiedy przekroczymy limit karty? 30 zł! Wysokość oprocentowania? 17% w ofercie reklamowej ( niestety nie znaleźliśmy informacji na temat RRSO!).

E – konto

Otwarcie i prowadzenie 0 zł! Przelewy wewnętrzne i zewnętrzne 0 zł! Przelew ekspresowy 5 zł! ZUS i US? Za darmo! Możliwość “darmowej” wypłaty z wszystkich bankomatów? 5 zł! 0 zł za wydanie karty debetowej! Zmiana PIN – u? 2 zł!

To do Państwa należy decyzja, czy chcecie współpracować z mBankiem, my tylko przedstawiliśmy koszty. Niestety nie udało się Nam dotrzeć do informacji, ile wynosi rzeczywista roczna stopa oprocentowania kart kredytowych, za co serdecznie przepraszamy.

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *