Kup samochód na kredyt dzięki Credit Agricola

Kupno nowego samochodu nie musi pozostawać w sferze marzeń. Większość placówek bankowych oferuje atrakcyjne kredyty samochodowe, dzięki którym każdy kto posiada wymaganą zdolność kredytową może stać się posiadaczem wymarzonego modelu auta. Jedną z ciekawych propozycji, wśród dostępnych na rynku bankowym ofert jest kredyt samochodowy udzielany przez bank Credit Agricola.
Klient, który decyduje się na wsparcie finansowe Credit Agricola może dokonać zakupu zarówno samochodu nowego jak i używanego jednak nie starszego niż dwunastoletniego. Oferta bankowa obejmuje zakup samochodów osobowych, ciężarowych do trzech i pół tony, przyczep oraz wozów kempingowych a nawet motocykli. Oferta kredytu samochodowego przygotowana została nie tylko dla indywidualnych klientów ale również dla firm.

W ramach wsparcia finansowego udzielonego przez Credit Agricola, kredytobiorca może zakupić także wyposażenie dodatkowe swojego samochodu a nawet sfinalizować dowolny cel dzięki możliwości otrzymania dodatkowej gotówki, którą udziela bank razem z kredytem samochodowym. Ponadto oferta obejmuje również pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych a nawet możliwość wykupienia pakietów ubezpieczenia, obejmujących wsparcie ubezpieczyciela w przypadku utraty pracy przez kredytobiorcę, czasowej niezdolności do pracy a nawet poważnych zaburzeń zdrowia, które ograniczają jego zarobkowanie. Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych opracowany przez Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Allianz Polska SA, z którym współpracuje Credit Agricola obejmuje w zależności od wybranego przez klienta wariantu ubezpieczenie OC, AC, NNW kierowcy oraz pasażerów, Zieloną Kartę, Car Assistance oraz Mini Car Assistance.
Oferta kredytu samochodowego jaką proponuje Credit Agricola nie dotyczy jedynie pokrycia kosztów związanych z zakupem pojazdy samochodowego ale równie refinansowania kredytu samochodowego, który został zaciągnięty w innym banku oraz wykupienie auta z leasingu. Dzięki tak atrakcyjnym wariantom oferty każdy klient może skorzystać z pomocy finansowej w zależności od swoich potrzeb oraz możliwości.

Kredyt samochodowy proponowany przez Credit Agricola nie wymaga posiadania przez klienta wkładu własnego finansowego i w zależności od zdolności kredytowej może pokryć sto procent kosztów związanych ze sfinalizowaniem zakupu. Spłata zaciągniętego zobowiązania następuje nawet do stu dwudziestu rat.
Bank przewiduje obniżenie oprocentowania kredytu w przypadku ubezpieczenia jego spłaty oraz w przypadku o ubieganie się o pomoc finansową przeznaczoną na zakup samochodu przez klientów, którzy już posiadają lub założą konto w Credit Agricola.

Dla sprawdzenia indywidualnej zdolności kredytowej, wymaganej przy rozpatrywaniu wniosku kredytowego, każdy klient może wcześniej skorzystać ze specjalnego kalkulatora kredytowego, który bez problemu znajdzie na stronie internetowej Credit Agricola lub udać się do oddziału banku, w którym profesjonalny fachowiec szybko wyliczy wartość zobowiązania, jakie może zaciągnąć kredytobiorca.

Więcej na temat kredytów samochodowych znajdziesz na: kredyt samochodowy.

2 Comments
  1. Czy dostanę pieniądze tylko na kredyt czy też na dodatkowe wyposażenie albo ubezpiecznie? Osoba, która kupuje nowy samochód ma bardzo dużo wydatków, które najchętnie by sfinansowała za pomocą kredytu samochodowego, podobnie jak kiedyś było z kredytem hipotecznych. Można było spokojnie zrobić remont i wyposażyć mieszkania – taka oferta jest najlepsza dla klienta.

  2. Czy przypadkiem ten bank nie jest tutaj przesadnie promowany? Czy administratorzy dostają jakieś prowizje;) A na poważnie, to czy warto myśleć o kredycie na samochód jak już się ma kredyt mieszkaniowy? Czy to nie za duże oczekiwanie?

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *