Kredyt mieszkaniowy z Credit Agricole

Zakup lub budowa mieszkania to jedna z najpoważniejszych w życiu każdego inwestycji, która wymaga posiadania wyjątkowo dużych nakładów finansowych. Na rynku branży bankowej polecane jest wiele produktów, przeznaczonych na cele mieszkaniowe.
Wśród wielu wartym zainteresowania jest kredyt mieszkaniowy proponowany przez Credit Agricole. Mogą o niego ubiegać się inwestorzy posiadający wymaganą zdolność kredytową, którzy planują zakup mieszkania, działki lub domku jednorodzinnego, rozpoczęcie budowy domu, remont a nawet spłatę innego kredytu, który został zaciągnięty na cele mieszkaniowe lub refinansowanie już wcześniej poniesionych kosztów. Wartość udzielanego kredytu w polskich złotówkach, umożliwia sfinalizowanie nawet stu procent zaplanowanej inwestycji. W zależności od możliwości finansowych klienta spłata kredytu może rozciągnąć się nawet do trzydziestu pięciu lat.

Bank przewiduje również kredyt wypłacany w Euro. Wówczas wartość zaciągniętego zobowiązania nie może przekroczyć osiemdziesięciu procent kosztów inwestycyjnych a jego spłata ustalana jest indywidualnie jednak nie dłużej niż w ciągu trzydziestu lat.

Marża naliczana przez Credit Agricole negocjowana jest indywidualnie z każdym klientem a jej wartość ustalana jest przede wszystkim od jego możliwości oraz potrzeb. Dodatkowo warto wiedzieć, że dla klientów, którzy posiadają konto osobiste w Credit Agricole przy udzielaniu kredytu przeznaczonego na cel mieszkaniowy przewidziana jest atrakcyjna obniżka marży.
Bardzo korzystnym rozwiązaniem dla wielu rodzin, które zdecydowały się na skorzystać z wysokiego kredytu mieszkaniowego jest karencja w spłacie kapitału nawet przez okres dwudziestu czterech miesięcy. Oprócz tego Credit Agricole oferuje swoim klientom tak zwane „wakacje kredytowe, podczas których raz w roku klient może zawiesić spłatę jednej raty. Spłata kredytu mieszkaniowego w zależności od decyzji kredytobiorcy ustalana jest w ratach równych lub malejących.

Ze względu na wartość kredytów mieszkaniowych zabezpieczeniem dla banku w razie zaprzestania spłaty należnych rat jest zastaw hipoteczny. Ponadto w chwili podpisywania decyzji kredytowej bank proponuje klientom dość atrakcyjny pakiet ubezpieczeń, który może obejmować ubezpieczenie na życie kredytobiorcy, ubezpieczenie od utraty pracy a nawet ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości. Szczególnie atrakcyjne wydaje się w obliczu kryzysu gospodarczego i niestabilnego rynku pracy ubezpieczenie od utraty pracy. Przewiduje ono, że nawet w przypadku utraty stałego źródła dochodu do czasu znalezienia nowej pracy przez dwanaście miesięcy spłatę miesięcznych rat przejmie ubezpieczyciel. Dodatkowo polisa obejmuje opłacanie w tym samym czasie domowych rachunków. Ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości gwarantuje wypłatę należnego odszkodowanie w przypadku losowych zdarzeń i szkód wywołanych w wyniku powodzi, pożaru, huraganu i zalania. Z kolei ubezpieczenie na życie zapewnia bezpieczeństwo finansowe osób bliskich kredytobiorcy w przypadku utraty życia lub zdrowia.

3 Comments
  1. Aż 12 miesięcy? Super! Większość nie interesuje się tym, że straciliśmy stałe źródło dochodów. Rata ma być zapłacona w terminie i koniec! Wiadomo, że dzisiaj o pracę trudno, nawet taką za minimum, więc świetna oferta!

  2. Czy celem tego portalu jest promocja kredytów czy informacja? Bo zaczynam mieć mieszane uczucia:/ Wytłumaczcie się!

  3. Ja właśnie dzisiaj rozmawiałam z przedstawicielem tego banku i była to bardzo miła rozmowa. W bardzo rzetelny sposób została mi przedstawiona oferta banku. Dowiedziałem się także, że do mojego dochodu wlicza się współpraca z pracodawcą, dla którego pracuje od czasu do czasu ( po prostu będę musiał robić to częściej) w oparciu o umowę o dzieło. Oby więcej takich porządnych banków!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *