Jaki jest Twój styl oszczędzania?

Przeczytaj artykuł o produktach oszczędnościowych SKOK – u i wybierz go!

W jaki sposób oszczędzasz pieniądze? Czy co miesiąc odkładasz z góry określoną kwotę pieniędzy np. na wakacje? A może gromadzisz oszczędności bardziej spontanicznie? I w jednym miesiącu Twoje konto oszczędnościowe zostaje zasilone kwotą 100, a już w następnym 500 złotych? Osobno czy razem oszczędzasz na samochód, emeryturę i coroczny urlop? W 2013 roku Nasze realne wynagrodzenie spadło o nie mniej niż 2 procent! To skutek inflacji. Oznacza to, że na Nasze konto oszczędnościowe wpłynęło mniej pieniędzy! Czy Nasze oszczędności procentowały wolniej? Jeśli wybrane przez Nas produkty oszczędnościowe (nie tylko konta oszczędnościowe) było nisko oprocentowane, to owszem! Po przeczytaniu poniższego opisu wszystkich produktów oszczędnościowych (lokat oraz kont oszczędnościowych) znajdujących się w ofercie Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo – Kredytowej, odpowiedz sobie na pytanie, czy nie warto przenieść oszczędności w inne miejsce? Na przykład do SKOK – u!

Pieniądze chciałabyś oszczędzać w sposób żywiołowy? Spokojna lokata nie jest produktem dla Ciebie? Gdyż :

  1. Na Twoje konto oszczędnościowe pieniądze wpłyną po raz pierwszy dopiero za kilka tygodni i nie będzie to suma wyższa niż 1000 złotych!
  2. Gromadzenie swoich oszczędności chciałabyś zacząć całkowicie od zera!
  3. Nowe pieniądze na Twoim nowym koncie oszczędnościowym, nie będą pojawiać się regularnie!

Wybierz swój scenariusz oraz Rachunek Królewski w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo – Rozliczeniowej. Rachunek oprocentowany jest na aż 4.75 procent w skali roku!

Udało Ci się już zgromadzić większe oszczędności? A teraz chciałabyś je ulokować w dobrym miejscu? To dobro miejsce to bez wątpienia lokata:  terminowa o stałym i zmiennym oprocentowaniu w SKOK – u! Oprocentowanie lokaty w skali roku to nawet 6.95%!

Nie masz ochoty wychodzić z domu? Ale nie chciałbyś aby Twoje oszczędności leżały na nisko oprocentowanej lokacie? E – lokata w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo – Kredytowej, jest stworzona dla Ciebie! Zaloguj się na swoje indywidualne konto w SKOK – u i znajdź zakładkę lokata przez Internet. Wybierz ją! A następnie dokonaj wyboru okresu trwania lokaty. Pieniądze chciałbyś oszczędzać przez : 3, 6, 9, 12, 18 czy 24 miesiące? Oprocentowanie e – lokaty również jest stałe bądź zmienne. Jeśli zdecydujesz się na długie 2 – letnie oszczędności, to oprocentowanie Twojej lokaty wzrośnie do 6.95 procent (oprocentowanie lokaty krótszej o jeden rok jest niższe o 0.40%).

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *