Jak zostać Klientem SKOK Stefczyka (Kasy Stefczyka)?

Klienci, którzy są zainteresowani przystąpieniem do SKOKU Stefczyka, powinni już dziś zapoznać się z tą bardzo bogatą ofertą. Wystarczy dopełnić wszystkich formalności, aby zostać pełnoprawnym członkiem SKOK. Aby zapisać się do SKOK, trzeba udać się do najbliższego Oddziału Kasy. Sama procedura przystąpienia do Kasy jest uproszczona oraz wygodna. W oddziale SKOKU Stefczyka, trzeba wypełnić deklarację członkowską. Przystąpienie do SKEF czyli Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej, wiąże się także z opłaceniem składki członkowskiej. Taka składka uiszczana jest raz na rok. Następnie trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy, oznaczający przystąpienie do KASY Stefczyka. Wpisowe jest niewielkie i koniecznie trzeba je opłacić od razu. Kolejnym krokiem, będącym częścią procedury zgłoszeniowej jest wykupienie jednostki udziałowej w Kasie. Każdy z klientów może wykupić dowolną ilość takich jednostek, przy czym na wstępie trzeba wykupić minimum jedną. Klienci, którzy będą występowali z Kasy, otrzymują zwrot należności. Dodatkowo konieczne jest także wpłacenie wkładu w wysokości 1 PLN.

Formularze a także wnioski są do pobrania ze strony internetowej. Można je także otrzymać w placówkach SKOKU. Przystępując do tej kasy ma się możliwość, skorzystania z bardzo wielu intratnych produktów finansowych a także z profesjonalnego doradztwa. Stale rozszerzana jest oferta w zakresie otwierania nowych placówek a także działań charytatywnych. Grupa SKOK Stefczyka składa się z kilku podmiotów. Są to: Krajowa SKOK, TUW SKOK, TU SKOK Życie s.a. a także TF SKOK S.A., TFI SKOK S.A. i SKEF czyli Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej. Z oferty Partnerów SKOK można w dowolnym momencie skorzystać.

Stali Klienci SKOK wiele zyskują przystępując do kasy. Przed wszystkim mają dostęp do różnego rodzaju pożyczek a także kredytów, o bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu a także z systemu obniżania oprocentowania kredytów, pożyczek i lokat. Poza tym mają możliwość skorzystania z nisko oprocentowanych lokat. Szczególne propozycje przygotowano dla stałych klientów SKOKu. Takie osoby, mogą skorzystać z niższych kosztów obsługi rachunków rozliczeniowych a także z promocji w zakresie korzystania z lokat oraz z wielu innego typu produktów. Bez wątpienia warto skorzystać z oferty SKOKu Stefczyka, tym bardziej, że oferta jest stale wzbogacana. Korzystne oprocentowanie produktów, bogata gama różnego typu narzędzi finansowych a także kompetentna obsługa – wszystko to sprawia, że warto przystąpić do SKOKU oraz być czynnym Klientem przez dłuższy czas.

One Comment
  1. Zapisać się do SKOKu jest bardzo łatwo, ale z wypisaniem sie są straszne perturbacje. Kasa blokuje około 90 zł na okres 3 miesiecy, po wypisaniu sie. A jednostkę udziałową w kwocie 50 zł mozna odebrać dopiero po roku od wypisania się ze SKOKu i to bez zadnych oprocentowań. Ja zapisałem sie do kasy 10 lat temu, to prosze sobie wyobrazić ile warte było wtedy te 50 zł, a ile teraz.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *