Getin Bank

Historia banku Getin Bank
Getin Bank swoją historię na rynku usług finansowych rozpoczyna w 2004 roku, powstaje z 25 maja zakupionego przez Getin Holding Górnośląskiego Banku Gospodarczego S. A. w Katowicach. Od 24 września funkcjonuje pod oficjalną nazwą Getin Bank. Grudzień 2004 rok to czas przyłączenia Banku Przemysłowego w Łodzi. W 2005 dołącza Wschodni Bank Cukrownictwa w Lublinie. 4 stycznia 2020 roku dochodzi do fuzji Getin Bank –u i Noble Banku S. A. Od tej pory Getin Bank to Getin Noble Bank S.A. W poniższym artykule przedstawimy ofertę banku, ale nie dokonamy jej promocji. Nasze zadanie to analiza kosztów związanych z ewentualną współpracą z tym bankiem. Chcemy wprost powiedzieć klientom, ile kosztuje konto, kredyt lub karta kredytowa w Getin Noble Bank S.A. ? Zapraszamy do owocnej lektury!

Prosta pożyczka

Kwota pożyczki od 400 do 20 000 zł. Czas spłaty? Od 3 do 60 miesięcy ( 5 lat)! Oprocentowanie pożyczki od 17 do 21%! Potrzebne dokumenty? Dowód i oświadczenie o dochodach. Plusy pożyczki? Łatwy dostęp! Minusy? Krótki okres spłaty! Czy oprocentowanie kredytów jest wysokie? Naszym zdaniem wysokość oprocentowania dostosowana jest do trendów na rynku. Nie jest ono wygórowane, ale też nie możemy nazwać go atrakcyjnym.

Karta kredytowa VISA Silver

Minimalny dochód? 650 zł netto! Wypłaty z bankomatów? 0 zł! Okres bezodsetkowy ( nieoprocentowany kredyt)? 56 dni! Miesięczna opłata za kartę? 0 zł jeśli dokonamy transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 350 zł! 4,99 zł! Jeżeli nie spełnimy tego warunku! Opłata za pakiet bezpieczna karta? 4, 49 zł! Największy plus karty? Możliwość bezpłatnych wypłat w bankomacie! Największy minus? Obowiązkowe ubezpieczenie! RSSO? 20, 45%!
Konto Uniwersalne Plus 0 zł za prowadzenie konta! Pod warunkiem otrzymania wpływów z innego banku na łączną kwotę 750 zł! W ciągu miesiąca kalendarzowego! Nie spełnimy warunku? Zapłacimy 9, 99 zł! Bezpłatne wypłaty w bankomatach EURONET! Bezpłatna bankowość internetowa! Plus konta? Możliwość bezpłatnego prowadzenia rachunku, jednak co jeśli Nasz pracodawca także wybrał ofertę Getin Bank?

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *