Firmy pozabankowe – w jaki sposób pozyskują klientów?

Z niepokojem przyglądasz się działalności „parabanków”? Zastanawiasz się, w jaki sposób pozyskują one klientów? Jak zdobywają ich zaufanie? Dlaczego Twoja rodzina i przyjaciele biorą w nich pożyczki? Czemu argument „wysokiego procentu” do nich nie trafia? O tym właśnie będzie ten artykuł! Przeczytaj i zaspokój swoją ciekawość!

Akcja „antybanki”!
Społeczeństwo nie lubi banków! Ma do nich coraz bardziej negatywny stosunek! Dlaczego tak się stało? Dlaczego straciliśmy sympatię do tak poważnych instytucji finansowych, w jaki sposób firmy pozabankowe, przekonały Nas do zmiany nastawienia? To co wykorzystały „parabanki”, to „skomplikowane procedury bankowe”, które wcale takimi nie są. Kiedy ostatni raz ubiegaliśmy się o kredyt w banku? Dzisiaj banki pozwalają Nam na zaciągnięcie kredytów online, wystarczy wpisać kilka podstawowych danych! Kolejna kwestia, która pozwala na „skuteczną antyreklamę”, to zdolność kredytowa, zdaniem „przewodniczących kampanii”, wymagania względem jej są wygórowane…Spokojnie zastanówmy się, jak bank ma być pewien, że oddamy mu „stosunkowo dużą kwotę pieniędzy”, jeśli My zarabiamy „stosunkowo mało”?

Metoda „na przyjaciela”

Wszystkie firmy pozabankowe uważają się za najlepszego przyjaciela, wszystkich tych, którzy „potrzebują pomocy finansowej”. Bez wątpienia takich osób nie brakuje, ale czy ktokolwiek ma prawo wykorzystywać ten fakt? Jeśli chcemy pomóc osobom w trudnej sytuacji…to wskażmy im drogę! Oferta pożyczki na bardzo wysoki procent, jest korzystnym rozwiązaniem – tylko dla pożyczkodawcy. Wiesz, że ktoś z Twoich bliskich ma problemy? Nie mów mu, że poza bankiem są jeszcze inne instytucje…które udzielają pożyczek. Czy zapoznałeś się z ich ofertą? Czy uważasz, że jest dobra? Przyjrzyj się raz jeszcze! Okazuje się, że w momencie, gdy spotykają Nas problemy finansowe wokół Nas pojawia się wielu „pseudoprzyjacieli” – uważajmy ich intencje, nie są szczere!

Sprytny „kamuflaż”

Zachęcaliśmy Cię przed chwilą do tego abyś dokładnie przyjrzał się ofercie pożyczek „poza bankiem”. Zrobiłeś to? Jeśli tak, to na pewno wiesz już, że proponują one pożyczki „dla wszystkich”, ale na bardzo wysoki procent. Zarzuty o łamanie ustawy antylichwiarskiej odrzucają, bo oprocentowanie jest bardzo niskie, a co z obowiązkowym ubezpieczeniem kredytu? – to jest właśnie sprytny „kamuflaż” wspomniany przez Nas!

W powyższym artykule odpowiedzieliśmy na postawione na początku pytanie, czyli w jaki sposób firmy pozabankowe pozyskują klientów? Na samym końcu chcielibyśmy mocno podkreślić to, że: „Nigdy nie jesteśmy w aż tak złej sytuacji aby korzystać z ich oferty”! Czeka na Nas wiele innych bezpiecznych rozwiązań, chcemy trochę zaryzykować? Uważamy, że „odrobina” ryzyka w życiu się opłaca? To otwórzmy własną działalność! Nie chcesz podejmować żadnego? Czeka na Ciebie mnóstwo ofert pracy dodatkowej – jesteśmy pewni, że znajdziesz to, co Cię zainteresuje – na początku nie zarobisz „kokosów”, ale będą to dodatkowe pieniądze w Twoim portfelu ( bez żadnych procentów!).

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *