Dominet Bank - BNP Paribas Fortis

Obecny od 1991 roku na polskim rynku finansowym Dominet Bank swoją działalność skupia przede wszystkich na klientach indywidualnych ( detalicznych). My postanowiliśmy się przyjrzeć się jej bliżej! O czym Państwu opowiemy? Przede wszystkim chcemy dokonać rzetelnej analizy produktów bankowych będących w ofercie Dominet Bank. Nie chcemy w żaden sposób wpływać na Twoje indywidualne decyzje! Nie będziemy wyrażać swojego zdania. Przedstawimy wyłącznie fakty, a decyzja o ewentualnej współpracy będzie należeć do Państwa. Do lektury zapraszamy przede wszystkim te osoby, które szukają informacji, który bank posiada najbardziej atrakcyjną ofertę dla nich? Z Naszą pomocą na pewno Wasz wybór będzie trafiony! Tytułem wstępu musimy poinformować, że na przełomie 2009/2010 roku doszło do fuzji pomiędzy Dominet Bank a Fortis Bank Polska. Po połączeniu bank zmienił nazwę na BNP Paribas Fortis – i to jego ofercie się przyjrzymy!

Kredyt gotówkowy

0% prowizji! 9,9 % oprocentowanie kredytu! Brzmi ciekawie! Przyjrzyjmy się ofercie bliżej! Minimalne zarobki 1500 zł! Brak prowizji dotyczy wyłącznie klientów, którzy już posiadają lub zdecydują się na założenie konta z pakietem L i XL, pozostali zapłacą 2%! Obowiązkowe ubezpieczenie wysokości 1,99%! RRSO 11,3%!

Konto więcej oszczędnościowe

Oprocentowanie 5,8% ( do kwoty 15 000 zł)! Codzienna kapitalizacja odsetek ( oprócz weekendów!)! Obowiązek założenia rachunku osobistego ( jeśli go nie posiadamy!).

Karty kredytowe

61 dni! Tyle wynosi okres bezodsetkowy ( darmowy kredyt!)! Wysokość minimalnej spłaty?5%, ale nie mniej niż 50 zł! Możliwość wypłaty gotówki w bankomatach! Dodatkowe karty dla Twoich bliskich! Oprocentowanie karty od 19, 2% do 27,48%! Mamy nadzieję, że udało się Nam w sposób rzeczowy przedstawić ofertę Dominet Bank -u! Przede wszystkim zwróciliśmy uwagę na wysokość opłat bankowych, które Naszym zdaniem są najważniejsze!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *