Bank Millennium

Bank Millenium istnieje od 1989 roku! Już w 1991 roku ( 2 lata po powstaniu) wydaje pierwsze karty płatnicze! W poniższym artykule przyjrzyjmy się produktom bankowym oferowanym przez Bank Millenium klientom indywidualnym. W szczególności zainteresuje Nas wysokość prowizji, oprocentowania i dodatkowych opłat. Nie zapomnimy także zainteresować się procedurą przez którą musi przejść każdy klient rozpoczynający współpracę z tym bankiem. Mamy nadzieję, że Nasze informacje pozwolą Państwu na podjęcie świadomej decyzji. Nie ukrywamy przed Tobą tego, że każdy produkt wiąże się z opłatami. W jakiej wysokości? O tym poinformujemy już za chwilę! Dlaczego zainteresowaliśmy się wyłącznie ofertą dla klientów indywidualnych? Bo wiemy, że właśnie tych informacji poszukujesz!

Konto osobiste student

Bezpłatne przelewy wewnętrzne ( przelewy dokonywane pomiędzy Millennium Bank a Millenium Bank!) i 50 gr za przelewy zewnętrzne ( Dużo? Zależy od ilości operacji, które przeprowadza dany student w miesiącu!). Student za prowadzenie konta zapłaci 2 zł! W miesiącu! Naszym zdaniem nie jest to jednoznacznie atrakcyjna oferta dla studentów! Student musi się bowiem liczyć z każdą złotówką w swoim portfelu! Nie zapominamy o tym!

Konto oszczędnościowe codziennie więcej

Codzienna kapitalizacja odsetek! Oprocentowanie 3,65 w skali roku! Naszym zdaniem to bardzo atrakcyjna oferta z dwóch powodów. Po pierwsze Bank Millenium uwzględnił fakt, że “dziś” zarabiamy w inny sposób! Większość młodych osób pracuje w kilku miejscach i otrzymuje kilka wynagrodzeń! A to przede wszystkim młode osoby zainteresowane się produktami oszczędnościowymi. Dlaczego jeszcze uważamy to konto oszczędnościowe za atrakcyjny produkt? Bo chyba każdy z Nas lubi patrzeć, jak codziennie przybywa mu pieniędzy na koncie! Za jedyny minus uważamy dość niskie oprocentowanie!

Pilna pożyczka

Pieniądze otrzymamy na dowolny cel nawet 150 000 zł! Maksymalny okres kredytowania to 72 miesiące ( 6 lat!)! Prowizja od 3-5 % ( wyższą prowizję zapłacimy wtedy, gdy pożyczymy pieniądze na dłuższy czas)! Oprocentowanie 7-17%! Czy to atrakcyjna oferta dla Twojego budżetu? Tą decyzje musisz podjąć samodzielnie!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *