Bank BPH

Swoją historię Bank BPH rozpoczął w 1989 roku, tuż po tym, jak oddzielił się od NBP. Już w styczniu 1995 zadebiutował na giełdzie! Rok 2009 to fuzja dwóch banków, Ge Money Banku i Banku BPH, do połączenia doszło 31 grudnia. Po 20 latach obecności na rynku finansowych Bank BPH, proponuje klientom produkty, jakie? Na to pytanie właśnie odpowiemy Państwu w poniższym artykule!

Konto Sezam Direct

Konto Sezam Direct w Banku BPH, to konto internetowe, czyli konto bezpłatne, gdyż rachunek obsługujesz, właśnie Ty! Czy rzeczywiście tak jest? Przekonajmy się! Za prowadzenie konta zapłacisz dokładnie 0 zł! Wypłaty w bankomatach? Nie wiąże się z żadną prowizję, niezależnie od tego, który bankomat na terenie kraju wybierzesz! Wydanie karty do rachunku? Także bez opłat! Niestety zapłacimy 35 gr za każdy kod SMS, niezbędny do potwierdzenia zlecenia, jeśli przekroczymy limit zaledwie 5! Realizacja stałego zlecenia, także wiąże się z opłatą, 2 zł! Decydując się na otworzenie rachunku walutowego, poniesiemy opłatę, 5 zł! Naszym zdaniem konta internetowego oferowanego przez Bank BPH, nie można nazwać w pełni darmowym! „Zmuszeni” jesteśmy bowiem do zapłacenie ( w pośredni sposób) za dokonanie przelewu ( limit 5 darmowych kodów jest bardzo niski!), opłaty za realizację stałego zlecenia ( czy warto je ustanawiać?) oraz za rachunek walutowy ( a jeśli pieniądze „zagraniczne” będą pojawiać się rzadko?).

Konto oszczędnościowe

bank bphNiezaprzeczalnym atutem konta oszczędnościowego SEZAM OSZCZĘDZAM PLUS jest dzienna kapitalizacja odsetek. To nie tylko większy zysk dla Naszego portfela, ale dodatkowa motywacja, do gromadzenia oszczędności. Kolejny atut to możliwość aż 2 bezprowizyjnych opłat! Oszczędności już „od pierwszego grosza”! Bank, nie określa bowiem minimum wpłaty. Nie musisz zakładać rachunku osobistego, możesz zdecydować się tylko na oszczędności za pośrednictwem Banku BPH! Czy widzimy jakieś minusy oszczędzania na koncie oszczędnościowym SEZAM OSZCZĘDZAM PLUS? Kwestia wysokości oprocentowania jest zawsze sporna, w tym wypadku, wynosi ono równo 4%!

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *