Bank BGŻ

Bank BGŻ

Bank BGŻ to bank obecny na polskich rynku finansowym od 1919 roku! Już od 2001 roku wprowadził bankowość elektroniczną w swoim banku! Od 2002 roku prezesem banku jest Jacek Bartkiewicz. Po blisko 100 lat działalności, 27 maja 2011 Bank BGŻ zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie! Jesteś ciekawy, co po blisko, wieku działalności Bank BGŻ, ma do zaproponowania swoim klientom? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, to nie reklama, Nas nie interesuje sprzedaż, a informacja! Przede wszystkim chcemy Cię poinformować o kosztach współpracy z tym bankiem.

Konto internetowe – rachunek eBGŻ

Konto internetowe w banku BGŻ, czyli rachunek eBGŻ, wiąże się z miesięczną opłatą za prowadzenie konta w wysokości, 0 zł! Przelew na rachunek w innym banku? Także, bez żadnych dodatkowych opłat! Stałe zlecenie? Nie będzie nic kosztować Twój portfel! Sprawdziliśmy, korzystanie z konta internetowego w Banku BGŻ, nie będzie się wiązać z żadnymi opłatami. Co z wypłatami w bankomatach? Jeśli zdecydujemy zapłacić się 2 zł miesięcznie, będziemy mogli bez żadnych dodatkowych opłat, wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatach na świecie. Czy jednak dzisiaj potrzebna jest Nam jeszcze „żywa gotówka”? Czy koszt 2 zł miesięcznie, to dużo za pełną swobodę finansową?

Konto z podwyżką

Co trzeba zrobić aby otrzymać podwyżkę w Banku BGŻ? To bardzo proste! Zaraz po otwarciu rachunku, powiedz: Jakie będą Twoje miesięczne wpływy? ( Ile wynosi Twoje comiesięczne wynagrodzenie). Następnie dokonaj 3 bezgotówkowych transakcji kartą, Twoje wynagrodzenie wzrośnie o 1% wysokości Twojego wynagrodzenia. Podwyżka nie może być wyższa niż 50 zł w miesiącu ( 600 zł w ciągu roku). Z jakimi opłatami wiąże się konto z podwyżką? Z żadnymi! Nie poniesiemy żadnej opłaty za prowadzenie rachunku, nie zapłacimy za przelewy krajowe wykonane za pośrednictwem Internetu, nie zapłacimy także za wypłaty w bankomatach na terenie całej Polski. „Pieniądze z Naszego portfela” mogą uciec jedynie na kartę Debit Mastercard z chipem, czy jednak 5 zł w miesiącu, to duża opłata za bezpieczeństwo, jaką daje Nam ten rodzaj kart?

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *