AIG Bank Polska = Santander Consumer Bank S.A.

AIG Bank Polska

Dnia 1 marca 2011 AIG Bank Polska doszło do połączenia z Santander Consumer Bank S.A. ! Tym samym przedstawimy Państwu ofertę tego banku i dokonamy jej krytycznej analizy.

Przede wszystkim zwrócimy uwagę na produkty kredytowe, bo wiemy, że to one cieszą się największym zainteresowaniem. Następnie zwrócimy uwagę na możliwości oszczędzania, jakie oferuje AIG Bank Polska ( Santander Consumer Bank S.A.)! Gdyż naszym zdaniem oszczędności powinny pojawić się w budżecie każdego gospodarstwa domowego! W żaden sposób nie będziemy Państwa nakłaniać do skorzystania z oferty banków, gdyż promocja – nie jest Naszym celem. Nasze zadanie to rzeczowy opis oferty! Spośród szerokiej oferty AIG Bank Polska wybraliśmy kilka produktów, które poddamy wnikliwej analizie. Proszę przeczytaj!

Kredyt gotówkowy

Oprocentowanie od 15,99 % do 20, 99%, podoba się Nam to, że “widełki procentowe” nie charakteryzują się znaczną różnicą ( tylko 5%!). Okres kredytowania od 3 do 36 miesięcy, dla stałych klientów aż 48. Naszą uwagę zwraca fakt docenienia zaufania klientów, tylko jaka jest definicja stałego klienta? Czas? 15 minut w oddziale, “od 3 godzin” przy przelewie, do? Zastanawia Nas czy to tylko “literówka” na oficjalnej stronie banku, czy też faktycznie AIG Bank Polska nie wie, ile “będzie szedł” przelew internetowy?

Lokaty

Lokata Zysk + Doskonała to bardzo interesująca oferta z tego powodu, że AIG Bank Polska oferuje nam dzienną kapitalizacje odsetek! Jednak bank określił kwotę minimalną, na kwotę 17 000 zł. Oznacza to, że więcej pieniędzy nie może znajdować się na Naszej lokacie, My pytamy dlaczego? Czytajmy jednak, że “takich lokat” możemy założyć aż 14! Domyślamy się, że chodzi o wysokość oprocentowanie, dopiero po 24 miesiącach wynosi ono 5, 05%!

Karty kredytowa

Karta Visa Comfort to okres bezodsetkowy 54 dni, czy wystarczający dla Nas? Nie zapomnijmy o przeczytaniu “gwiazdek”. Roczna rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 7, 02% jeśli klient w pierwszym okresie rozliczeniowym dokona transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 8 000 zł! I spłaci zadłużenie w wyznaczonym czasie! Dwie dodatkowe karty dla najbliższych, czy chcemy aby inni mieli dostęp do Naszych pieniędzy?

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *